Шөлмекке арналған жәшік

- Бар
- Коды:RT126
3 900 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шөлмек жәшік (тұтас)
Жиналмалы
Салмағы: 2,0 кг
Өлшемдері: 400*300*290 мм
Түсі: көгілдір
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Қорап |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Материал | Полиэтилен |
| Түсі | Көгілдір |
| Ені | 400 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату нұсқасы | Әмбебап |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Себеттерде |
| Дайындау материалы | |
| Себет материалы | Пластик |
- Бағасы: 3 900 ₸

