Нан-тоқаш өнімдеріне арналған пластик науа

- Бар
- Коды:RT123
6 700 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нан-тоқаш өнімдеріне арналған пластик науа
Өлшемі: 740 мм*620 мм*160 мм
Бастапқы аязға төзімді шикізат
Салмақ: 2.45 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Қорап |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Материал | Полиэтилен |
| Ені | 620 мм |
| Ұзындығы | 740 мм |
| Биіктігі | 160 мм |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату нұсқасы | Әмбебап |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Себеттерде |
| Дайындау материалы | |
| Себет материалы | Пластик |
- Бағасы: 6 700 ₸

