Нан себеті

- Бар
- Коды:RT117
4 050 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нан өнімдеріне арналған ыдыс
Өлшемдері 665*445*170 мм
Бастапқы аязға төзімді шикізат
Салмағы 2,1 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Пішін | Тік бұрышты |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Күрең |
| Ені | 445 мм |
| Ұзындығы | 665 мм |
| Биіктігі | 170 мм |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Қорап |
| Дайындау материалы | |
| Себет материалы | Пластик |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Орнату нұсқасы | Әмбебап |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Себеттерде |
- Бағасы: 4 050 ₸

