Нан сөресі 2000*1000*500

- Бар
- Коды:RT108
104 630 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нан сөресінің негізгі сипаттамалары:
-
Материалдар: сөрелер металдан және ағаштан, осы материалдардың комбинациясынан жасалған. Металл сөрелер әдетте төзімдірек және тазалау оңай, ал ағаш сөрелер эстетикалық жағымды көрініске ие болуы мүмкін және дәстүрлі дүкендерге жарамды.
-
Құрылым: Сөрелер көп деңгейлі болуы мүмкін, сөрелер нанның әртүрлі түрлерін көрсетуге арналған. Олардың ауа айналымын қамтамасыз ету үшін торлы немесе перфорацияланған беті бар, бұл ылғалдың жиналуын болдырмайды және қыртыстың қытырлақ болуына көмектеседі.
-
Өлшемдері: биіктігі 1300-ден 2500 мм-ге дейін, ұзындығы 1000 мм, 4 себетпен
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде, Себеттерде |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1000 мм |
| Сөренің тереңдігі | 500 мм |
| Сөренің биіктігі | 2000 мм |
| Жасалу материалы | |
| Артқы қабырға материалы | Металл |
| Сөре материалы | металл |
| Себет материалы | Ағаш |
- Бағасы: 104 630 ₸


