Көкөніс сөресі 1570*1300*700

- Бар
- Коды:RT104
50 000 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары:
-
Материал: полимерлі жабыны бар металл,
-
Құрылым: көп деңгейлі (әдетте 2-ден 4 деңгейге дейін), көбінесе жақсы көріну үшін көлбеу сөрелермен немесе жәшіктермен.
-
Өлшемдері: ені — 1300 мм, тереңдігі -700 мм, биіктігі — 1570 мм.
-
Пішім: қабырғалық.
-
Жабдықтау: пластмассадан немесе ағаштан жасалған науалар, бөлгіштер, паллеттер.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Қабырғалық сөре (бір жақты) |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде, Себеттерде |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1300 мм |
| Сөренің тереңдігі | 700 мм |
| Сөренің биіктігі | 1570 мм |
| Жасалу материалы | |
| Сөре материалы | металл |
- Бағасы: 50 000 ₸


