Кондитерлік сөре 2500*1000*500

- Бар
- Коды:RT103
109 800 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары:
-
Материал: металл және шыны
-
Құрылым: сөрелердің 5 деңгейі, фриз, баспалдақ сөресін орнатуға болады
-
Опциялар: сырғанауға қарсы аяқтар, сөрелердегі фронттар, науаларға арналған бағыттағыштар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Қабырғалық сөре (бір жақты) |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде, Себеттерде, Ұяшықтарда |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1000 мм |
| Сөренің тереңдігі | 400 мм |
| Сөренің биіктігі | 2500 мм |
| Жасалу материалы | |
| Артқы қабырға материалы | Металл |
| Сөре материалы | металл |
| Себет материалы | Шыны |
- Бағасы: 109 800 ₸

