Перфорацияланған сөре бөлігі 2200*1000*500 (5б/2гл)

- Бар
- Коды:RT98
39 445 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі ерекшеліктері:
-
Материал: металл
-
Перфорация: белгілі бір қадаммен орналастырылған стандартты диаметрлі саңылаулар ілмектерді, ұстағыштарды, науаларды, құралдарды және басқа керек-жарақтарды бекітуге арналған.
-
Модульдік: нақты тапсырмалар үшін конфигурациялау мүмкіндігі — сөрелерді қосуға немесе алып тастауға, ілмектерді ауыстыруға болады.
-
Жан-жақтылық: құралдарды, қосалқы бөлшектерді, тауарларды, қаптамаларды және т.б. сақтауға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Крючков |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Арал сөресі (екі жақты) |
| Сөренің қызметі | Алкогольдік сусындарға арналған, Әмбебап, Тұрмыстық химия үшін, Аяқ киімге арналған, Галантерея үшін, Тұрмыстық электр аспаптары үшін, Спорт тауарлары үшін, Ойыншықтар үшін, Парфюмерия үшін, Косметикаға арналған, Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Азық-түлік тауарлары үшін |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде, Себеттерде, Ілмектерде, Ұяшықтарда |
| Сөре түрі | Көлбеу, Тікелей |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1000 мм |
| Сөренің тереңдігі | 500 мм |
| Сөренің биіктігі | 2200 мм |
| Жасалу материалы | |
| Артқы қабырға материалы | Металл |
| Сөре материалы | металл |
| Себет материалы | Металл |
- Бағасы: 39 445 ₸



