Аралдық сөре 1600*1000*500, 3*300

- Бар
- Коды:RT93
72 560 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аралдық стеллаждың негізгі сипаттамалары:
-
Екі жақты қолжетімділік: тұтынушыларға немесе қызметкерлерге тауарларды екі жақтан алуға мүмкіндік береді.
-
Дербес: қабырғаларға бекітуді қажет етпейді, өз конструкциясы есебінен тұрақты.
-
Модульдік: көбінесе биіктігі мен ұзындығы бойынша құрастыруға немесе өзгертуге болатын бөлімдерден тұрады.
-
Түсі - стандартты ақ жылтыр, кез келген басқа түске бояу мүмкіндігі бар
-
Материалдар: мақсатына қарай (дүкен, қойма, кітапхана) металдан және олардың қосындысынан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Арал сөресі (екі жақты) |
| Сөренің қызметі | Алкогольдік сусындарға арналған, Әмбебап, Тұрмыстық химия үшін, Аяқ киімге арналған, Галантерея үшін, Ойыншықтар үшін, Спорт тауарлары үшін, Тұрмыстық электр аспаптары үшін, Парфюмерия үшін, Косметикаға арналған, Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Азық-түлік тауарлары үшін |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде, Себеттерде, Ілмектерде, Ұяшықтарда |
| Сөре түрі | Көлбеу, Тікелей |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 480 кг |
| Бір сөреге максималды жүктеме | 60 кг |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1000 мм |
| Сөренің тереңдігі | 500 мм |
| Сөренің биіктігі | 1600 мм |
| Жасалу материалы | |
| Артқы қабырға материалы | Металл |
| Сөре материалы | металл |
| Себет материалы | Металл |
- Бағасы: 72 560 ₸



