Құжаттарды сақтауға арналған картотекалық металл шкаф КР-7

- Бар
- Коды:RT76
175 265 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жәшіктерді жабатын орталық құлпы бар, жеті секциялы, құрастырмалы-жиналмалы металл картотека. Құжаттарды А5 форматында сақтау үшін қолданылады. Жинаққа 7 бойлық бөлгіш, 14 көлденең бөлгіш және телескопиялық бағыттаушы кіреді. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 7 тартпа, 7 бойлық бөлгіш, 14 көлденең бөлгіш, 1 орталық өлім құлпы
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1365x509x575 мм / 65 кг
Жәшікке рұқсат етілген жүктеме - 30 кг дейін.
Түсі: Ашық сұр RAL 7035
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Құлыптың болуы | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Металл |
| Құлып | Ойық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 51 см |
| Шкафтың тереңдігі | 57 см |
| Шкафтың биіктігі | 136 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | металл |
| Шкафтың габариттік өлшемдері | |
| Биіктігі | 1365 мм |
| Ені | 509 мм |
| Тереңдігі | 575 мм |
- Бағасы: 175 265 ₸


