Құжаттарды сақтауға арналған картотекалық металл шкаф КР-4

- Бар
- Коды:RT74
141 940 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл жиналмалы картотека, төрт секциялы, барлық жәшіктерді жабатын орталық құлпы бар. Құжаттарды Foolscap және А4 форматтарында сақтау үшін қолданылады. Оның аударылуға қарсы құрылғысы және телескопиялық бағыттағыштары бар. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 4 тартпа, 1 орталық құлып
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1335x465x630 мм / 56 кг
Жәшікке рұқсат етілген жүктеме - 30 кг дейін.
Түсі: Ашық сұр RAL 7035
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Құлыптың болуы | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Металл |
| Құлып | Ойық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 46 см |
| Шкафтың тереңдігі | 63 см |
| Шкафтың биіктігі | 133 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | металл |
| Шкафтың габариттік өлшемдері | |
| Биіктігі | 1335 мм |
| Ені | 465 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
- Бағасы: 141 940 ₸



