Чипницаның торлы сөресі

- Бар
- Коды:RT72
25 000 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары:
-
Материал: ұнтақпен қапталған металл, металл шыбықтардан жасалған тор
-
Өлшемдері: стандартты, жеке нұсқалар болуы мүмкін
-
Түрі: едендік (модельге байланысты)
-
Мақсаты: әр түрлі тауарларды (чипсы, құрт, кириешка, тіскебасар, күнбағыс дәндері және т.б.) көрсету үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөренің қызметі | Әмбебап, Тұрмыстық химия үшін, Мультимедиялық, Баспа өнімдері үшін (кітаптар, журналдар, газеттер), Кондитерлік өнімдерге арналған, Көкөністер мен жемістерге арналған, Нан өнімдеріне арналған, Галантерея үшін, Ойыншықтар үшін, Спорт тауарлары үшін, Тұрмыстық электр аспаптары үшін, Парфюмерия үшін, Косметикаға арналған, Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Азық-түлік тауарлары үшін |
| Орнату опциясы | Әмбебап |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Себеттерде |
| Сөре түрі | Тікелей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 400 мм |
| Сөренің тереңдігі | 320 мм |
| Сөренің биіктігі | 1850 мм |
| Жасалу материалы | |
| Сөре материалы | металл |
| Себет материалы | Металл |
- Бағасы: 25 000 ₸


