ИП-1-0.5 аспаптық шкафы

- Бар
- Коды:RT70
бастап 73 045 ₸
- +7 (707) 982-08-55
ЖК бір секциялы аспаптық шкаф-1-0.5 - қажетті компоненттерді және олардың шкафтардағы орналасуын таңдау арқылы толтыруды жеке модельдеу мүмкіндігі бар негізгі модель. Аспаптық шкафтар құпиялылығы жоғары құлыппен және ригельді бекіту жүйесімен жабдықталған. Полимерлі ұнтақпен қапталған корпус ашық сұр түсті (RAL 7035) есіктер көк (RAL 5002).
Жинақтау: 1 ригельді құлып
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1020x920x500 мм / 27 кг
1860x920x500 мм / 41 кг
Түсі: ашық сұр (RAL 7035) есіктер көк (RAL 5002)
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
ИП-1-0.5 аспаптық шкафына орнатуға болады:
• Сөре - шкафтың бүкіл биіктігі бойынша 83 мм қадаммен орнатуға болады (жүктеме 60 кг-ға дейін)
• Перфорацияланған экран - IP-1-0.5 жүйесінде шкафтың жоғарғы жағына 1 экран орнатуға болады
• Жылжымалы жәшік - ИП-1-0.5-те 5 данаға дейін (жүк 30 кг-ға дейін) орнатуға болады.
• VP сериялы топсалы элементтер: сөрелер, құрал ұстағыш, кілт ұстағыш, ілгектер
| Негізгі | |
|---|---|
| Жапқыштардың (есіктердің) саны | 2 д. (дана) |
| Қасбеттің түрі | айқарма |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Металл |
| Құлып | Ойық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 92 см |
| Шкафтың тереңдігі | 50 см |
| Шкафтың биіктігі | 102 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | металл |
| Шкафтың габариттік өлшемдері | |
| Биіктігі | 1020 мм |
| Ені | 920 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
- Бағасы: бастап73 045 ₸





