ШАМ-24.О құжаттарына арналған металл шкаф

- Бар
- Коды:RT69
76 330 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
4 бөліктен тұратын екі секциялы жиналмалы металл шкаф. Әр секцияда: бір сөре. Жеке құлыппен бекітілген есіктер. Шкаф архивтерді, кеңселік және бухгалтерлік құжаттарды сақтауға арналған. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035). Реттелетін тіректерді орнатуға болады (жинаққа кірмейді).
Жабдық: 4 сөре, 1 ригельді құлып
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1860x600x500 мм / 36 кг
Түсі: Ашық сұр RAL 7035, кез келген RAL түстерінде бояу мүмкіндігі
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Жапқыштардың (есіктердің) саны | 4 д. (дана) |
| Қасбеттің түрі | айқарма |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Металл |
| Құлып | Ойық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 60 см |
| Шкафтың тереңдігі | 50 см |
| Шкафтың биіктігі | 186 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | металл |
| Шкафтың габариттік өлшемдері | |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
- Бағасы: 76 330 ₸



