ШАМ-12 құжаттарға арналған металл шкаф

- Бар
- Коды:RT68
бастап 67 375 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиналмалы бір секциялы металл шкаф. Оның биіктігі реттелетін сөрелері бар, шкафтың есігі жоғары қауіпсіздік құлпымен және құлыптау жүйесімен жабдықталған. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Толық жиынтығы: 4 сөре (ШАМ-12), 2 сөре (ШАМ-12/1320), 1 сөре (ШАМ-12/680), 1 ригельді құлып
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
680x425x500 мм / 14 кг
1320x425x500 мм / 24 кг
1860x425x500 мм / 34 кг
Сөреге біркелкі бөлінген жүктеме 60 кг.
Түсі: Ашық сұр RAL 7035
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Жапқыштардың (есіктердің) саны | 2 д. (дана) |
| Қасбеттің түрі | айқарма |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Металл |
| Құлып | Ойық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 42 см |
| Шкафтың тереңдігі | 50 см |
| Шкафтың биіктігі | 68 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | металл |
| Шкафтың габариттік өлшемдері | |
| Биіктігі | 680 мм |
| Ені | 425 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
- Бағасы: бастап67 375 ₸



