ШАМ-11.К құжаттарына арналған металл шкаф-купе

- Бар
- Коды:RT67
134 725 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұрағаттық жиналмалы шкаф-купе ШАМ-11.К мұрағаттарды, кеңселік және бухгалтерлік құжаттарды сақтауға арналған. Оның биіктігі реттелетін үш сөресі бар, шкафтың есігі жоғары құпиялылыққа арналған құлыппен жабдықталған. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 3 сөре, 1 өлім құлпы
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1860x960x450 мм / 56 кг
Сөреге біркелкі бөлінген жүктеме 60 кг.
Түсі: Ашық сұр RAL 7035
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Жапқыштардың (есіктердің) саны | 2 д. (дана) |
| Қасбеттің түрі | купе (жылжымалы) |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Металл |
| Құлып | Ойық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 93 см |
| Шкафтың тереңдігі | 45 см |
| Шкафтың биіктігі | 186 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | металл |
| Шкафтың габариттік өлшемдері | |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Ені | 930 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
- Бағасы: 134 725 ₸


