ШАМ-11 құжаттарға арналған металл шкаф

- Бар
- Коды:RT66
бастап 95 510 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШАМ-11 мұрағаттық шкафы көптеген жылдар бойы ең көп сатылған болып табылады. Оның сипаттамаларын көптеген мамандар жоғары бағалады. Стандартты жабдық биіктігі реттелетін төрт сөреден тұрады, шкафтың есігі жоғары қауіпсіздік құлпымен және құлыптау жүйесімен жабдықталған. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 4 сөре, 1 ригельді құлып
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1860x600x500 мм / 41 кг
1860x850x400 мм / 47 кг
1860x850x500 мм / 53 кг
1830x920x450 мм / 51 кг
1830x920x370 мм / 46 кг
2000x850x500 мм / 55 кг
Сөреге біркелкі бөлінген жүктеме 60 кг.
Түсі: Ашық сұр RAL 7035
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Жапқыштардың (есіктердің) саны | 2 д. (дана) |
| Қасбеттің түрі | айқарма |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Металл |
| Құлып | Ойық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 60 см |
| Шкафтың тереңдігі | 50 см |
| Шкафтың биіктігі | 186 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | металл |
| Шкафтың габариттік өлшемдері | |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
- Бағасы: бастап95 510 ₸



