ШАМ-0.5 құжаттарға арналған металл шкаф

- Бар
- Коды:RT65
бастап 58 940 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұрағаттық металл шкаф. Мұрағаттарды, кеңселік және бухгалтерлік құжаттарды сақтауға арналған. Кеңсе жабдықтары мен жабық өсімдіктерге арналған мезанин немесе тұғыр ретінде пайдалануға болады. Оның биіктігі реттелетін бір сөресі бар, шкафтың есігі жоғары қауіпсіздік құлпымен және құлыптау жүйесімен жабдықталған. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 1 сөре, 1 ригельді құлып
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
930x850x400 мм / 23 кг
930x850x500 мм / 26 кг
832x920x450 мм / 24 кг
832x920x370 мм / 22 кг
Сөреге біркелкі бөлінген жүктеме 60 кг.
Түсі: Ашық сұр RAL 7035
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Жапқыштардың (есіктердің) саны | 2 д. (дана) |
| Қасбеттің түрі | айқарма |
| Құлыптың болуы | Иә |
| Түсі | Сұр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Металл |
| Құлып | Ойық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 92 см |
| Шкафтың тереңдігі | 37 см |
| Шкафтың биіктігі | 83 см |
| Жасалу материалы | |
| Корпус | металл |
| Шкафтың габариттік өлшемдері | |
| Биіктігі | 832 мм |
| Ені | 920 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
- Бағасы: бастап58 940 ₸



