ШРМ-24 екі секциялы металл шкаф

- Бар
- Коды:RT58
73 815 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
4 бөліктен тұратын жиналмалы металл екі секциялы шкаф, әрбір бөліктің стандартты керек-жарақтарына киім ілгіш ілгектерге арналған көлденең жолақ, ілгек құлпы кіреді. Ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ жабыны (RAL 7035).
Жабдық: 4 көлденең жолақ, 8 ілмек, 4 өлім құлпы
Өлшемдері (ВхШхГ) / Салмағы:
1860x600x500 мм / 34 кг
Түсі: Ашық сұр RAL 7035
Қызмет ету мерзімі: 10 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып | Ендірілген |
| Корпус материалы | Металл |
| Өндіруші | Крючков |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1860 мм |
| Салмақ | 34 кг |
- Бағасы: 73 815 ₸



