Қойма сөресі 2000*1000*500

- Бар
- Коды:RT28
34 800 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары:
-
Материал: полимерлі ұнтақпен қапталған берік металл
-
Құрылым: жиналмалы / құрастырмалы-жиналмалы (бұрандамалы)
-
Сөреге түсетін жүктеме: 80-нен 100 кг-ға дейін (моделіне байланысты)
-
Өлшемдері: стандартты және тапсырыс бойынша (сөрелердің биіктігі, ені, тереңдігі)
-
Деңгейлер саны: биіктігі бойынша реттелетін 3-6 ярус
-
Сөрелер түрі: металл, фанера
-
Сөрелер саны: 4
Артықшылықтары:
-
Жоғары жүк көтергіштігі мен орнықтылығы
-
Құрастырудың қарапайымдылығы және модульдік конструкциясы
-
Тігінен сақтау арқылы сақтау орнын үнемдеу
-
Төзімділік және механикалық зақымға төзімділік
-
Қойманың нақты міндеттеріне бейімделу мүмкіндігі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөренің қызметі | Алкогольдік сусындарға арналған, Әмбебап, Тұрмыстық химия үшін, Мультимедиялық, Баспа өнімдері үшін (кітаптар, журналдар, газеттер), Кондитерлік өнімдерге арналған, Көкөністер мен жемістерге арналған, Нан өнімдеріне арналған, Киім үшін, Аяқ киімге арналған, Галантерея үшін, Ойыншықтар үшін, Спорт тауарлары үшін, Тұрмыстық электр аспаптары үшін, Парфюмерия үшін, Косметикаға арналған, Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Азық-түлік тауарлары үшін |
| Орнату опциясы | Әмбебап |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде |
| Сөре түрі | Тікелей |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 400 кг |
| Бір сөреге максималды жүктеме | 100 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1000 мм |
| Сөренің тереңдігі | 500 мм |
| Сөренің биіктігі | 2000 мм |
| Жасалу материалы | |
| Сөре материалы | металл |
- Бағасы: 34 800 ₸

