Торлы сөре манежі

- Бар
- Коды:RT22
21 000 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары:
-
Материал: ұнтақпен қапталған металл, металл шыбықтардан жасалған тор
-
Өлшемдері: стандартты, жеке нұсқалар болуы мүмкін
-
Түрі: едендік (модельге байланысты)
-
Мақсаты: әртүрлі тауарларды көрсету үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөренің қызметі | Әмбебап, Тұрмыстық химия үшін, Мультимедиялық, Баспа өнімдері үшін (кітаптар, журналдар, газеттер), Кондитерлік өнімдерге арналған, Көкөністер мен жемістерге арналған, Нан өнімдеріне арналған, Галантерея үшін, Тұрмыстық электр аспаптары үшін, Ойыншықтар үшін, Спорт тауарлары үшін, Парфюмерия үшін, Косметикаға арналған, Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Азық-түлік тауарлары үшін |
| Орнату опциясы | Әмбебап |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Себеттерде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 800 мм |
| Сөренің тереңдігі | 600 мм |
| Сөренің биіктігі | 900 мм |
| Жасалу материалы | |
| Сөре материалы | металл |
| Себет материалы | Металл |
- Бағасы: 21 000 ₸



