Сетчатый стеллаж Кавказ

- Бар
- Коды:RT18
29 000 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары:
-
Материалы: ұнтақты бояумен қапталған металл, металл сымнан жасалған тор
-
Өлшемдері: стандартты, жеке өлшемдер жасау мүмкіндігі бар
-
Түрі: еденге орнатылатын (модельге байланысты)
-
Мақсаты: әртүрлі тауарларды (чипсы, құрт, кириешки, снэк, күнбағыс дәндері және т.б.) жайғастыруға арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөренің қызметі | Әмбебап, Тұрмыстық химия үшін, Мультимедиялық, Баспа өнімдері үшін (кітаптар, журналдар, газеттер), Кондитерлік өнімдерге арналған, Көкөністер мен жемістерге арналған, Нан өнімдеріне арналған, Галантерея үшін, Тұрмыстық электр аспаптары үшін, Спорт тауарлары үшін, Ойыншықтар үшін, Парфюмерия үшін, Косметикаға арналған, Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Азық-түлік тауарлары үшін |
| Орнату опциясы | Әмбебап |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Себеттерде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 580 мм |
| Сөренің тереңдігі | 320 мм |
| Сөренің биіктігі | 1800 мм |
| Жасалу материалы | |
| Сөре материалы | металл |
| Себет материалы | Металл |
- Бағасы: 29 000 ₸


