Шеткі сөре 1600*1000*400, 3*300

- Бар
- Коды:RT07
35 985 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары:
-
Қаңқа: металл, ұнтақпен қапталған
-
Сөрелер: металл және биіктігі бойынша реттелетін
-
Құрылым: негізгі сөренің ұшына бекітіледі немесе бөлек орнатылады
-
Өлшемдері: стандартты немесе тапсырыс бойынша
-
Жабдықтау: баға ұстағыштар, кронштейндер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Арал сөресі (екі жақты) |
| Сөренің қызметі | Алкогольдік сусындарға арналған, Әмбебап, Тұрмыстық химия үшін, Аяқ киімге арналған, Галантерея үшін, Ойыншықтар үшін, Спорт тауарлары үшін, Тұрмыстық электр аспаптары үшін, Парфюмерия үшін, Косметикаға арналған, Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Азық-түлік тауарлары үшін |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде, Себеттерде, Ілмектерде, Ұяшықтарда |
| Сөре түрі | Көлбеу, Тікелей |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 80 кг |
| Бір сөреге максималды жүктеме | 20 кг |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 900 мм |
| Сөренің тереңдігі | 400 мм |
| Сөренің биіктігі | 1600 мм |
| Жасалу материалы | |
| Артқы қабырға материалы | Металл |
| Сөре материалы | металл |
| Себет материалы | Металл |
- Бағасы: 35 985 ₸



