Островной стеллаж 1600*1000*400, 3*300

- Бар
- Коды:RT01
69 620 ₸
+7 (707) 150-28-87
- +7 (707) 982-08-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Основные характеристики островного стеллажа:
-
Двусторонний доступ: позволяет покупателям или сотрудникам брать товары с обеих сторон.
-
Самостоятельно стоящий: не требует крепления к стенам, устойчив за счёт собственной конструкции.
-
Модульность: часто состоит из секций, которые можно наращивать или изменять по высоте и длине.
-
Цвет - стандартно белый глянец, есть возможность покрасить в любой другой цвет
-
Материалы: изготавливается из металла и их комбинации, в зависимости от назначения (магазин, склад, библиотека).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Арал сөресі (екі жақты) |
| Сөренің қызметі | Алкогольдік сусындарға арналған, Әмбебап, Тұрмыстық химия үшін, Аяқ киімге арналған, Галантерея үшін, Ойыншықтар үшін, Спорт тауарлары үшін, Тұрмыстық электр аспаптары үшін, Парфюмерия үшін, Косметикаға арналған, Азық-түліктік емес тауарлар үшін, Азық-түлік тауарлары үшін |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Сөрелерде, Себеттерде, Ұяшықтарда, Ілмектерде |
| Сөре түрі | Көлбеу, Тікелей |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 480 кг |
| Бір сөреге максималды жүктеме | 60 кг |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1000 мм |
| Сөренің тереңдігі | 400 мм |
| Сөренің биіктігі | 1600 мм |
| Жасалу материалы | |
| Артқы қабырға материалы | Металл |
| Сөре материалы | металл |
| Себет материалы | Металл |
- Бағасы: 69 620 ₸



